Počet položek: 0 0,- CZK

Patch kabely

nejprodávanější položky v kategorii Patch kabely

Položek na stranu:
  • Doporučujeme.
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
  • Nejprodávanější
  • Nejnovější
  • Abecedně
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM2-1M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:159,- CZK
Cena s DPH192,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM2-2M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:173,- CZK
Cena s DPH209,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 3m duplex  SXPC-LC/LC-PC-OM2-3M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:188,- CZK
Cena s DPH227,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM2-5M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:217,- CZK
Cena s DPH263,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 1m duplex  SXPC-LC/LC-PC-OM3-1M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:162,- CZK
Cena s DPH196,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-2M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:180,- CZK
Cena s DPH218,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-3M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:197,- CZK
Cena s DPH238,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-5M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:233,- CZK
Cena s DPH282,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:159,- CZK
Cena s DPH192,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-2M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:173,- CZK
Cena s DPH209,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 3m duplex  SXPC-LC/SC-PC-OM2-3M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:188,- CZK
Cena s DPH227,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-5M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:217,- CZK
Cena s DPH263,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-1M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:162,- CZK
Cena s DPH196,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-2M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:180,- CZK
Cena s DPH218,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-3M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:197,- CZK
Cena s DPH238,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-5M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:233,- CZK
Cena s DPH282,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-1M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:159,- CZK
Cena s DPH192,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-2M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:173,- CZK
Cena s DPH209,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-3M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:188,- CZK
Cena s DPH227,- CZK
Patch kabel Solarix 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-5M-D

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:217,- CZK
Cena s DPH263,- CZK
Více už toho není