Počet položek: 0 0,- CZK

Optické převodníky

nejprodávanější položky v kategorii Optické převodníky

IDIS FTLF1318P3BTL
Dostupnost: Dostupnost na dotaz
2 131,- CZK
ROLINE Média konvertor 100Mb, RJ45 - SC (100BaseFX)
Dostupnost: Není skladem
3 087,- CZK
Položek na stranu:
  • Doporučujeme.
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
  • Nejprodávanější
  • Nejnovější
  • Abecedně
OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/550m (MM, LC), HP compatible J4858C

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:501,- CZK
Cena s DPH606,- CZK
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:301,- CZK
Cena s DPH364,- CZK
HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM SFP modul

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:436,- CZK
Cena s DPH527,- CZK
TP-Link MC220L Media konvertor, 1Gbps, 1x SFP

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:450,- CZK
Cena s DPH545,- CZK
TP-Link MC210CS Singlemode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 15km

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:795,- CZK
Cena s DPH962,- CZK
TP-Link MC200CM Multimode konvertor, 1Gbps, 2x SC, 0.5km

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:829,- CZK
Cena s DPH1 003,- CZK
TP-LINK TL-SM311LM

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:398,- CZK
Cena s DPH481,- CZK
TP-LINK TL-SM311LS

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:364,- CZK
Cena s DPH441,- CZK
TP-Link 1G SFP optický modul SM321A, WDM, SM, 1550nm, 1x LC konektor, 10km

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:520,- CZK
Cena s DPH629,- CZK
TP-Link 1G SFP optický modul SM321B, WDM, SM, 1310nm, 1x LC konektor, 10km

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:450,- CZK
Cena s DPH545,- CZK
IDIS FTLF8519P3BNL

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:1 102,- CZK
Cena s DPH1 333,- CZK
IDIS FTLF1318P3BTL

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:1 761,- CZK
Cena s DPH2 131,- CZK
TP-Link MC100CM Multimode konvertor, 10/100Mbps, 2x SC, 2km

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:726,- CZK
Cena s DPH878,- CZK
HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:384,- CZK
Cena s DPH465,- CZK
Optický převodník HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:563,- CZK
Cena s DPH681,- CZK
Optický převodník HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:741,- CZK
Cena s DPH897,- CZK
Optický převodník HIKVISION HK-SFP+-10G-20-1270

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:2 986,- CZK
Cena s DPH3 613,- CZK
Optický převodník HIKVISION HK-SFP+-10G-20-1330

Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Cena bez DPH:2 986,- CZK
Cena s DPH3 613,- CZK
Ostatní SFP modul 1000Base-LX, 2x LC, single mode, 1310nm, Cisco kompatibilní, 20km (SFP-G-LR20-CIS)

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:278,- CZK
Cena s DPH336,- CZK
Ostatní SFP modul 1000Base-BX20, BIDI, LC, Tx1310/Rx1550, Cisco kompatibilní, 20km (SFP-G-WDM3155-20-CIS)

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:292,- CZK
Cena s DPH353,- CZK
Více už toho není