Počet položek: 0 0,- CZK

Keystony

nejprodávanější položky v kategorii Keystony

Solarix SXKJ-6-UTP-BK
Dostupnost: Skladem
76,- CZK
Položek na stranu:
  • Doporučujeme.
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
  • Nejprodávanější
  • Nejnovější
  • Abecedně
Solarix SXKJ-5E-UTP-BK

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:42,- CZK
Cena s DPH51,- CZK
Solarix SXKJ-6-UTP-BK

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:63,- CZK
Cena s DPH76,- CZK
Solarix SXKJ-5E-UTP-BK-SA

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:47,- CZK
Cena s DPH57,- CZK
Solarix SXKJ-5E-STP-BK-SA

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:61,- CZK
Cena s DPH74,- CZK
Solarix SXKJ-6-UTP-BK-SA

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:74,- CZK
Cena s DPH90,- CZK
Solarix SXKJ-6-STP-BK-SA

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:95,- CZK
Cena s DPH115,- CZK
BACHMANN Keystone spojka kat. 6a RJ45 STP (940.083)

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:502,- CZK
Cena s DPH607,- CZK
EFB Spojka na kabel kat. 6a, AWG 27-22, montáž bez nástrojů

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:332,- CZK
Cena s DPH402,- CZK
goobay Optická spojka keystone LC/LC, duplex, multimode

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:55,- CZK
Cena s DPH67,- CZK
goobay Optická spojka keystone SC/SC simplex

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:40,- CZK
Cena s DPH48,- CZK
goobay Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:41,- CZK
Cena s DPH50,- CZK
goobay Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 180°, montáž bez nástrojů

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:38,- CZK
Cena s DPH46,- CZK
goobay Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 180°, LSA

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:60,- CZK
Cena s DPH73,- CZK
goobay Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:91,- CZK
Cena s DPH110,- CZK
goobay Keystone konektor kat. 8.1, stíněný

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:285,- CZK
Cena s DPH345,- CZK
Panduit Modul RJ45, Mini-Com Mini-Jack, kat. 5e, UTP, bílý

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:149,- CZK
Cena s DPH180,- CZK
Panduit Modul RJ45, Mini-Com TG, kat. 5e, UTP, arkticky bílý

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:155,- CZK
Cena s DPH188,- CZK
Panduit Modul RJ45, Mini-Com Mini-Jack, kat. 5e, UTP, arkticky bílý

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:149,- CZK
Cena s DPH180,- CZK
Panduit Modul RJ45, Mini-Com TG, kat. 5e, UTP, bílý

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:163,- CZK
Cena s DPH197,- CZK
ROLINE Optická spojka keystone LC/LC, OM3, duplex, multimode

Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:35,- CZK
Cena s DPH42,- CZK
Více už toho není